top of page
1.jpg

Aurosa #beerforher

Aurosa #beerforher přináší do tradičně mužského průmyslu nové pojetí - spojení dívčí něžnosti s živelnou sílou ženy. První ryze dámské pivo jde proti ustáleným konvencím a je tu pro ženy, které nechtějí jít s davem. Elegantní designová láhev v sobě skrývá silné, nefiltrované pivo polotmavé barvy překvapující karamelovým podtónem a decentní hořkostí.

Aurosa #beerforher je oslavou ženské mimořádnosti, úspěchů i přirozené krásy. Je to pivo vytvořené ženou pro ženy; pivo, které vám každým douškem připomíná vaši výjimečnost. Odhoďte předsudky a buďte svá.

3.jpg
5.jpg

Pravý český ležák

Toto unikátní pivo vzniklo spojením pradávné české pivovarské tradice, láskyplné péče a moderního přístupu. Aurosa se rodí za použití tradičních postupů v rodinném pivovaru na zámečku Rychvald, kde jej nejprve náležitě hýčkáme a pak vléváme do originálních láhví s puncem nadčasového designu. Tato jedinečná kombinace přináší nebývalý zážitek, který promění každou situaci, oslavu či setkání v mimořádné. Seznamte se se světem jménem Aurosa.

6.jpg
7.jpg

AS SEEN ON

8.jpg
11.jpg

E-shop & CONCEPT3.0

Aurosa # beerforher se později přirozeně stala podstatou nové Aurosy Gold. Aurosa není jen pivo, je to i detail, který zkrášlí váš interiér, váza na čerstvé květiny, výstavní kousek. Aurosa je životní styl, který jen čeká, až vámi bude objeven.

12_edited.jpg
13.jpg
bottom of page