IMG_9810_copy copyn.jpg

O nás

Vytváříme značky, které nelze ignorovat.

 Věříme, že ty nejlepší značky vyprávějí příběhy, a proto spolupracujeme s našimi klienty na vytváření působivé práce, která je nejen reprezentací jejich podnikání, ale také promlouvá k lidem, ohromí je a probudí v nich emoci. Prostřednictvím strategie, designu, obsahu a technologie vdechujeme značkám život. 

 

Svou vůdčí pozici v oboru reklamy a tisku budujeme již od roku 2010, kdy firmu založil Ing. Pavel Šmíra. 

 

V roce 2019 společnost převzala jeho dcera Mgr. Martina Rozenberg Šmíra, MBA a stala se tak nejen jednatelkou, ale především i kreativní ředitelkou společnosti. 

 

Martina těží ze svého desetiletého působení v zahraničí, které se po jejím návratu do Ostravy odráží zejména v neotřelém pohledu na marketing značek jako takový. 

 

Absolvovala bakalářské studium Marketingu a komunikace módy na Institutu Europe di Design v Miláně pod taktovkou Wetsminsterské Univerzity v Londýně, kde se vedle grafických programů poprvé setkala se zcela odlišným přístupem k marketingu a budování značek.

 

V Miláně se posléze rozhodla vystudovat magisterské studium Managementu luxusních značek na Domus Academy, které ji obohatilo o komplexní pohled na fungování firem jako celku. Martina zakončila svá studia v Praze absolvováním prestižního MBA studia na CEMI. 

 

Ve svých 24 letech založila luxusní lifestylovou značku českého piva Aurosa, která se těší obrovskému světovému zájmu. Své nové pozice společnosti Eu-Print se chopila s elánem jí vlastním a pod jejím vedením firma navazuje nové spolupráce a upevňuje vztah se stávajícími klienty.

 

V společnosti Eu-Print pracuje tým lidí, kteří mají více než dvacetiletou praxi ve svém oboru.

 

Ručíme za kvalitu provedených prací a nabízíme mnohaleté garance, zkušenosti a znalosti v tomto sektoru.

 

Zavolejte nám nebo přijďte do naší kanceláře. Těšíme se na setkání!

Mgr. Martina Rozenberg Šmíra, MBA

Mirek cafourek

Kateřina Juněcová

Kreativní ředitelka

Kontakt

Zavolejte nám nebo přijďte do naší kanceláře. Moc rádi se s Vámi setkáme!

Mgr. Martina Rozenberg Šmíra, MBA

Kreativní ředitelka

Mirek cafourek

Produkce a podložky pod RZ

Tel.: +420 734 182 642
E-mail: produkce@euprint.cz

tisk@euprint.cz

Kateřina Juněcová

Office

Mob: +420 602 206 973
E-mail: office@euprint.cz