top of page
IMG_9810_copy copyn.jpg

O nás

Vytváříme značky, které nelze ignorovat.

 Věříme, že ty nejlepší značky vyprávějí příběhy, a proto spolupracujeme s našimi klienty na vytváření působivé práce, která je nejen reprezentací jejich podnikání, ale také promlouvá k lidem, ohromí je a probudí v nich emoci. Prostřednictvím strategie, designu, obsahu a technologie vdechujeme značkám život. 

 

Svou vůdčí pozici v oboru reklamy a tisku budujeme již od roku 2010, kdy firmu založil Ing. Pavel Šmíra. 

 

V roce 2019 společnost převzala jeho dcera Mgr. Martina Rozenberg Šmíra, MBA a stala se tak nejen jednatelkou, ale především i kreativní ředitelkou společnosti. 

 

Martina těží ze svého desetiletého působení v zahraničí, které se po jejím návratu do Ostravy odráží zejména v neotřelém pohledu na marketing značek jako takový. 

 

Absolvovala bakalářské studium Marketingu a komunikace módy na Institutu Europe di Design v Miláně pod taktovkou Wetsminsterské Univerzity v Londýně, kde se vedle grafických programů poprvé setkala se zcela odlišným přístupem k marketingu a budování značek.

 

V Miláně se posléze rozhodla vystudovat magisterské studium Managementu luxusních značek na Domus Academy, které ji obohatilo o komplexní pohled na fungování firem jako celku. Martina zakončila svá studia v Praze absolvováním prestižního MBA studia na CEMI. 

 

Ve svých 24 letech založila luxusní lifestylovou značku českého piva Aurosa, která se těší obrovskému světovému zájmu. Své nové pozice společnosti Eu-Print se chopila s elánem jí vlastním a pod jejím vedením firma navazuje nové spolupráce a upevňuje vztah se stávajícími klienty.

 

V společnosti Eu-Print pracuje tým lidí, kteří mají více než dvacetiletou praxi ve svém oboru.

 

Ručíme za kvalitu provedených prací a nabízíme mnohaleté garance, zkušenosti a znalosti v tomto sektoru.

 

Zavolejte nám nebo přijďte do naší kanceláře. Těšíme se na setkání!

Mgr. Martina Rozenberg Šmíra, MBA

Mirek cafourek

Kateřina Juněcová

Kreativní ředitelka

bottom of page