top of page

Naše práce

Branding: Prémiové lifestyle pivo Aurosa

Stáli jsme u zrodu nové luxusní české značky piva Aurosa, které se díky svému nekonvenčnímu vzhledu dostalo do médií po celém světě. Této značce jsme vytvořili produktový design, který je inspirovaný mramorem a samotná lahvička se dá použít po vypití jako váza nebo interiérová dekorace. Dále se staráme o vizuální stránku sociální sítí, webových stránek a e-shopu. Posledním naším počinem byla produkce módního oblečení s fotografií piva.

_MG_0188.JPEG

Branding: Karin Beňková

Koncept vizuální identity pro komunikaci firmy advokátní kanceláře Karin Beňková. Cílem bylo vytvořit úspěšné vizuální prvky, které evokují úrověň, eleganci, ženskost ve velmi přísném a převážně mužském prostředí, jako je právo a legislativa.​

Valašský pivovar Kozlovice

Kozlovický pivovar najdete v původních hospodářských budovách starého fojtství, jehož hlavní budova má ve svém štítě letopočet 1822. Mezi malými pivovary má své zvláštní postavení, kouzlo a specifikum. K základním rysům interiéru patří zachování původních cihlových klenutí stropů společně s prvky kamene a dřeva.

posterArtboard 1 copy 10@1.5x-100.jpg
Hot dog prague sign.jpg

Branding: Hot Dog Prague

U tohoto projektu jsme si vyhráli nejen se samotným logem, ale i s barvami- záměrně jsme vybrali oranžovou, aby byla na dálku dobře vidět. Fast foodu jsme nachystali jídelní lístky, interiérové tabule a venkovní cedule. Jako součástí brandingu jsme vymysleli dva chytlavé slogany, které jsme použili na trička a zástěry.

Design: loga a vizitek

Po jedné osobní schůzce dokážeme velmi dobře odhadnout váš osobní styl, u kterého je důležité, aby se promítl také ve vašem logu a vizitce. Po dlouholeté zkušenosti naších grafiků a kreativní ředitelky v tomto oboru, jsme vám schopni navrhnout logo a vizitku, která vystihuje nejen vaši osobnost.

Business card Kuba Ferance white.jpg
IMG_9234.JPG

Tisk: kolekce oblečení

Je nám ctí spolupracovat více než 5 let s americkou a italskou asociací westernového sportu, pro kterou každoročně vytváříme sportovní a funkční kolekci oblečení s logami sponzorů závodů. Díky vysoce kvalitním strojům a barev, které na textil používáme je oblečení nositelné několik let.

Výšivka: kšiltovky

Díky velmi kvalitním výšivkám, které jsme schopni udělat i ve 3D formátu a nejkvalitnějším kšiltovkám od Yupoongu a Atlantis si naši firmu oblíbili nejen filmový producenti.

IMG_3316_edited_edited.jpg

Design: svatba

Velmi rádi vytváříme také celé svatební portfolio ušité na míru přímo pro snoubence. Díky ručnímu sítotisku, který je jedním z naších hlavních strojů na firmě dokážeme vykouzlit hravé a neokoukané pozvánky.

Kontaktujte nás
svatba mock up.jpg
bottom of page